Spotkanie między Real Madrid i Athletic Club zakończone wynikiem 1-1 na stadionie Estadio Santiago Bernabéu

Real Madrid kontra Athletic Club 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Real Madrid oraz Athletic Club wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-06-04 16:30 na obiekcie sportowym Estadio Santiago Bernabéu odbył się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 38 pomiędzy Real Madrid a Athletic Club.

Gole strzelali: Oihan Sancet 49' 0-1 K. Benzema 72' 1-1

Żółte kartki Real Madrid: Dani Ceballos 55' Daniel Carvajal 85'

Żółte kartki Athletic Club: Oihan Sancet 57' Yuri Berchiche 71'

Czerwone kartki Real Madrid:

Główny sędzia spotkania to Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Real Madrid stawi czoła , następne spotkania z drużynami i natomiast Athletic Club z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, iż wielu kibiców śledzi starcia ligi La Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak Dani Ceballos Oihan Sancet nieraz zapewniły własnym stałym fanom emocje z najwyższej półki. Nieprzerwanie natrafiamy na zapadające w pamięć asysty oraz bramki, nieczyste faule kończące się czerwoną kartką zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami z ligi okazują się nader zażarte, nie często bywa, iż są to potyczki drętwe. Zachęcamy każdego fana, żeby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać widowiska sportowe popularnej ligi La Liga. Real Madrid oraz Athletic Club oraz ich udział w La Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Estadio Santiago Bernabéu.